, Imieniny:
Jesteś na: Aktualności Weź udział w świątecznym...

Aktualności

grafika przesłana prze dyktanda.pl
Opublikowano: 21-12-2022

Weź udział w świątecznym rozwiązywaniu dyktand!

Co można robić w domu w czasie przerwy świątecznej? Udowodnić znajomość ortografii i zawalczyć o nagrody! Do wspólnej zabawy pod nazwą "Dyktando świąteczne" zachęca serwis internetowy Dyktanda.pl.

 
Zamysłem Konkursu jest zaoferowanie uczniom, a także dorosłym, rozrywki idącej w parze z utrwalaniem zdobytej w szkole praktycznej wiedzy. Do tego dodano pierwiastek zdrowej rywalizacji o nagrody rzeczowe. W tym do wygrania jest niebywały dron!
 
Konkurs startuje 21.12.2022r.
 
 
Im więcej dyktand rozwiążesz, tym więcej punktów możesz zdobyć!
 
Konkurs rozpocznie się od 2022.12.21 i potrwa do 2023.01.02. W tym czasie uczestnicy będą mogli rozwiązywać dyktanda konkursowe. Dyktanda turniejowe składają się z całej bazy dyktand dostępnych na serwisie. Za uzupełnienie każdego z dyktand użytkownik serwisu otrzyma odpowiednią liczbę punktów. Nagradzana będzie poprawność udzielanych odpowiedzi oraz czas rozwiązania dyktanda - im krótszy, tym lepiej.
 
Nagrody do wygrania w konkursie! 
 
Suma punktów będzie przedstawiana w rankingu, który wskaże laureatów. Wygraną w postaci drona oraz voucheru otrzyma użytkownik, który zajmie I miejsce!. 
 
Nagrodami za zajęcie kolejnych dwóch miejsc będą vouchery na korepetycje w serwisie www.tutors.live. Ponadto każdy, kto weźmie udział w Dyktandzie świątecznym, otrzyma kupon na korepetycje na stronie Tutors.live.
 
Jak działa rozwiązywanie dyktand? 
 
Rozwiązywanie dyktand w serwisie Dyktanda.pl polega na uzupełnianiu wskazanego tekstu zgodnie z zasadami ortografii, wstawiając w poszczególne słowa prawidłowej formy zapisu głosek: u/ó, h/ch/ rz/ż. Popularność serwisu jednoznacznie pokazuje, że jest to wygodny i skuteczny sposób utrwalania wiedzy. Chętnie korzystają z niego zarówno uczniowie szkół podstawowych, jak i licealiści, a także dorośli.
 
 
Dołącz do konkursu i zostań
Świątecznym Mistrzem Ortografii!
 
Konkurs prowadzony jest wyłącznie online, a udział jest bezpłatny. Zapraszamy do założenia konta użytkownika w serwisie Dyktanda.pl i do uczestniczenia we wspólnej zabawie w ramach Dyktanda Świątecznego. 
 
 
 
 
 
­
­
Powrót