W tym tygodniu nastąpiło wręczenie nagród w plastycznym konkursie strażackim "OSP - strażacy w służbie drugiemu człowiekowi, nie tylko w czasie pożaru" - etap gminny. Wpłynęło 85 prac uczniów ze wszystkich szkół i przedszkoli z terenu Gminy Abramów. Wyłoniono 13 prac, które będą reprezentować naszą gminę na szczeblu powiatowym.
Gratulujemy laureatom i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach.
Wybrane prace można obejrzeć w Gminnej Bibliotece Publicznej w Abramowie.