, Imieniny:
Jesteś na: Aktualności Targi Rolnicze AGRO-PARK

Aktualności

Targi Rolnicze AGRO-PARK
Opublikowano: 23-02-2018

Targi Rolnicze AGRO-PARK

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych udziałem w Targach Rolniczych AGRO-PARK w Lublinie w dniu 4 marca 2018r. (niedziela), zapisy na wyjazd autokarem w sklepie Agro-Maz oraz Urzędzie Gminy w Abramowie. Jeżeli zbierze się ok. 30 zainteresowanych osób wyjazd ok. 9:00 z parkingu przy Urzędzie Gminy.

Wyjazd bezpłatny !!!!

Jak zapewniają organizatorzy, rolnicy, hodowcy oraz młodzież i studenci uczący się w szkołach o profilu rolniczym na Targach Rolniczych AGRO-PARK w Lublinie znajdą szeroką ofertę ciągników i maszyn, urządzeń dla rolnictwa, elementy budownictwa wiejskiego, chemię, nawozy i środki ochrony roślin, nasiona, wyposażenie budynków inwentarskich, pasze i dodatki paszowe, aparaturę kontrolno - pomiarową, a także doradztwo z zakresu finansów. Wzorem lat ubiegłych całość ekspozycji dopełni kiermasz produktów regionalnych. Wśród wystawców nie zabraknie również wiodących na rynku rolniczym wydawnictw.

W 2017 roku AGRO-PARK odwiedziło 27 tys. osób

Targi AGRO-PARK to dynamicznie rozwijająca się impreza. Potwierdzają to statystyki. W 2017 roku Targi odwiedziło 27102 osób. - Dotychczasowy sukces to wynik przemyślanej strategii projektu, profesjonalizmu organizatorów oraz skutecznej promocji - zapewnia Łukasz Rachubiński, dyrektor ze strony Międzynarodowych Targów Poznańskich.

http://www.agropark.pl/pl/

 

Plakat

Powrót