, Imieniny:
Jesteś na: Aktualności Wielki sukces Pawła Flisiaka i...

Aktualności

dwie osoby na zdjęciu
Opublikowano: 27-02-2013

Wielki sukces Pawła Flisiaka i Filipa Maciejuka

Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły przystąpili do konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty Pana Krzysztofa Babisza.

I znów mamy sukces na miarę województwa.

Paweł FlisiakUczeń klasy IIIa Gimnazjum im. J. P. II - Paweł Flisiak przeszedł wszystkie etapy i został laureatem olimpiady z geografii. Do konkursu został przygotowany przez Panią Ewę Guz. Sukces ten gwarantuje otrzymanie maksymalnej ilości punktów z części Matematycznej oraz przedmiotów przyrodniczych egzaminu gimnazjalnego bez konieczności pisania testu.

Udział w zmaganiach międzyszkolnych, a zwłaszcza osiąganie wysokich not, jest mile widziane w każdym podaniu do liceum.

 

 

 

Filip MaciejukSukcesem ucznia klasy I b Filipa Maciejuka jest zdobycie III miejsca w 76. Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Przełajowym, które odbyły się 12–13.01.2013 r. w Koziegłowach. Pomimo bardzo wymagającej i trudnej trasy, niesprzyjających warunków atmosferycznych Filip doskonale poradził sobie z wysoko postawioną poprzeczką i własnymi słabościami. Rywalizacja zawodników była zacięta i fascynująca do końca wyścigu, który przebiegał pod dyktando Grzegorza Mocholi. Trenerem Filipa jest Mateusz Wręga–nauczyciel Szkoły podstawowej w Wielkiem i Gimnazjum w Abramowie.

Powrót