, Imieniny:
Jesteś na: Aktualności DOŻYNKI POWIATOWE ABRAMÓW 2013...

Aktualności

Napis DOŻYNKI POWIATOWE ABRAMÓW 2013 FOTOGALERIA
Opublikowano: 11-09-2013

DOŻYNKI POWIATOWE ABRAMÓW 2013 FOTOGALERIA

Podziękowania.

         W nawiązaniu do zorganizowanych Dożynek Powiatowych  w dniu 8 września br. na terenie naszej gminy pragnę serdecznie podziękować za współpracę pracownikom Starostwa Powiatowego w Lubartowie, Urzędu Gminy w Abramowie, Gminnej Biblioteki Publicznej w Abramowie, Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Abramowie oraz wszystkim mieszkańcom naszej gminy mającym swój udział w organizacji tegorocznych Dożynek Powiatowych

Dziękuję wszystkim delegacjom, radnym oraz  sołtysom za udział we Mszy Świętej, korowodzie oraz ceremonii dożynkowej. Dziękuję Kołu Gospodyń Wiejskich z Dębin za potrawy regionalne, oraz osobom z Marcinowa, Glinnika i Sosnówki zaangażowanym w wykonanie wspaniałego wieńca, którego wykonanie wymagało dużego nakładu pracy, czasu i trudu. Dziękuję również Księdzu Proboszczowi i Wikariuszowi naszej parafii oraz wszystkim osobom przygotowującym Mszę Świętą, która była wyrazem dziękczynienia za tegoroczne plony. Słowa podziękowania kieruję do sponsorów, wszystkich strażaków, ochroniarzy i policjantów bez których nie byłoby możliwe zabezpieczenie uroczystości.

Zorganizowanie Dożynek Powiatowych na terenie Abramowa było dla nas ogromnym wyróżnieniem ale stanowiło jednocześnie wyzwanie pod względem organizacyjnym. To dzięki Państwa pracy tegoroczne Powiatowe Święto Plonów przebiegało w przyjaznej atmosferze oraz zakończyło się niewątpliwym sukcesem.

Raz jeszcze dziękuję wszystkim, którzy swoją obecnością i okazaną pomocą przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości.

Wójt Gminy
Marek Kowalski
Powrót