, Imieniny:
Jesteś na: Aktualności Gminne Zawody Sportowo-Pozarnicze

Aktualności

Gminne Zawody Sportowo-Pozarnicze
Opublikowano: 05-06-2014

Gminne Zawody Sportowo-Pozarnicze

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze,  Kamionka 2014

1 czerwca bieżącego roku na boisku sportowym w Kamionce odbyły się Gminne Zawody Sportowo- Pożarnicze dla strażaków ochotników z 6 gmin z powiatu lubartowskiego.

W zawodach startowały jednostki OSP z gmin: Abramów, Michów, Jeziorzany, Kamionka, Firlej i Kock. Rywalizowało łącznie 38 jednostek OSP  w tym 4 drużyny kobiece.

 Gminę Abramów reprezentowało 7 jednostek OSP: OSP Abramów, Michałówka, Glinnik, Wielkie, Wielkolas, Dębiny i Wolica. Zawody rozegrane zostały w konkurencji sztafeta pożarnicza 7x50m z przeszkodami, ćwiczenie bojowe, oraz musztra, która była włączona do zawodów po raz pierwszy.

Klasyfikacja zwycięzców w Gminie Abramów przedstawia się następująco:

  1. OSP Wielkolas - 106,0 pkt
  2. OSP Abramów - 124,2 pkt
  3. OSP Wolica - 129,1 pkt

Jednostka z OSP Wielkolas uzyskała najlepszy rezultat na zawodach, pokonując wszystkie drużyny. Będzie również reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się w przyszłym roku. Zwycięska Drużna z OSP Wielkolas startowała w następującym składzie: Rojek Grzegorz , Kozak Michał, Szczepaniak Marcin, Kamela Mateusz, Sieklicki Krzysztof, Mitura Mateusz, Struski Maciej, Syta Artur, Odzioba Krzysztof, Pacek Damian.

Puchary oraz pamiątkowe dyplomy zwycięzcom oraz uczestnikom zawodów wręczał Wójt Gminy Abramów Marek Kowalski i Komendant Gminny OSP Stanisław Grzesiak. Gratulacje wszystkim złożył Komendant powiatowy PSP w Lubartowie  bryg. Grzegorz Szyszko.

Powrót