, Imieniny:
Jesteś na: Aktualności Festyn Rodzinno-Sportowy - Fotorelacja

Aktualności

Festyn Rodzinno-Sportowy - Fotorelacja
Opublikowano: 21-07-2015

Festyn Rodzinno-Sportowy - Fotorelacja

W niedzielę 19 lipca na festynie rodzinno–sportowym wszyscy mieszkańcy Gminy Abramów mogli znaleźć coś dla siebie: najmłodsi mogli bawić się na scenie podczas przygotowanych dla nich gier i zabaw, młodzież bawiła się podczas występów: kabaretu „Szpilka” z Gimnazjum w Abramowie, zespołów „Alergen” i „Black Boys”, trochę starsze pokolenie miło spędzało czas podczas słuchania „Szczebrzeskiej Kapeli Podwórkowej” oraz Trzech Koron. jednak wszyscy mogli wspólnie bawić się na wesołym miasteczku.

 
Częścią festynu był akcent sportowy: gdzie mogliśmy uczestniczyć w odznaczaniu przez Prezesa LZPN Pana Zbigniewa Bartnika najbardziej zasłużonych członków GKS Abramów który następnie w meczu towarzyskim z MKS „Lewart” Lubartów uzyskali wynik 1:5 
 
W konkurencji przeciąganie liny zwyciężyła jednostka OSP Wolica. Ponadto Wójt Gminy Abramów wręczył na ręce rodziców Filipa Maciejuka symboliczną statuetkę oraz dyplom za bardzo dobre wyniki w wyścigach kolarskich, m.in. Mistrzostwo Polski w XXI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w kolarstwie szosowym w Koziegłowach 10 lipca 2015r. ponadto podczas trwania festynu zajęcie I miejsca w 39 Ogólnopolskim wyścigu kolarskim o wielką nagrodę Miasta Bełchatowa w juniorach młodszych.
Powrót