, Imieniny:
Jesteś na: Aktualności Wydarzenia sportowe Górnik Łęczna zaprasza na mecze Lotto...

Sport

Górnik Łęczna zaprasza na mecze Lotto Ekstraklasy
Opublikowano: 14-04-2017

Górnik Łęczna zaprasza na mecze Lotto Ekstraklasy

W gronie najlepszych 16 drużyn piłkarskich w Polsce znajdują się piłkarze Górnika Łęczna - jedynego reprezentanta Lubelszczyzny. Jest to powód do dumy i okazja do zobaczenia na żywo najlepszych rozgrywek piłkarskich w kraju dla wszystkich mieszkańców naszego regionu. Najbliższa okazja już w sobotę 22 kwietnia o godzinie 18:00 Górnik zmierzy się z wielokrotnym Mistrzem Polskim Wisłą Kraków.

Drużyna prowadzona jest obecnie przez byłego selekcjonera reprezentacji Polski, oraz m.in. Wisły Kraków Franciszka Smudę. Górnicy rozgrywają swoje mecze na najnowocześniejszym stadionie w regionie - Arenie Lublin. Położenie obiektu sprawia, że każdy mieszkaniec naszego województwa może bez problemu dojechać na mecz.

Mecz z Białą Gwiazdą to drugie spotkanie w tym sezonie na które przygotowaliśmy nieodpłatne bilety dla grup zorganizowanych. Na każde 10 dzieci przypada 1 opiekun dorosły. Minimalna liczba uczestników to 11 osób – 10 osób poniżej 18 roku życia plus 1 opiekun dorosły. Bilety dla osób dorosłych kosztują już od 15 zł. Prosimy o przekazanie tej informacji dalej do właściwych jednostek, organizacji czy osób potencjalnie zainteresowanych.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt pod numery telefonu 798 577 179 oraz 606 472 583 lub mailowo na bilety@gornik.leczna.pl Odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w sprawnym przygotowaniu wizyty na meczu.

Korzystając z okazji z okazji Świąt Wielkanocnych składamy najlepsze życzenia. Niech ten szczególny okres będzie czasem wyciszenia odpoczynku i prawdziwej radości.

Z poważaniem,
Górnik Łęczna

Powrót