, Imieniny:
Jesteś na: Gospodarka odpadami Informacje śmieci Zakład Usług Komunalnych Spółka z...

Gospodarowanie odpadami

 Zakład Usług Komunalnych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Kurowie organizuje zbiórkę odpadów wielkogabarytowych
Opublikowano: 13-03-2017

Zakład Usług Komunalnych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Kurowie organizuje zbiórkę odpadów wielkogabarytowych

zużytych opon oraz zużytego sprzętu ektronicznego od mieszkańców Gminy Abramów:

03 kwiecień 2017 r. w miejscowościach: Abramów ,Ciotcza ,Marcinów ,Michałówka ,Sosnówka

05 kwiecień 2017 r. w miejscowościach: Dębiny ,Glinnik ,Izabelmont ,Wielkolas ,Wielkie ,Wolica

Odpady należy wystawić przed posesję do godz.7:00

Odpady wielkogabarytowe - odpady o dużych lub nietypowych rozmiarach takie jak: meble (szafy, stoły, krzesła, sofy, komody, wersalki) dywany, wykładziny, wózki dziecięce, materace, kabiny prysznicowe, wanny, rowery, zabawki dużych rozmiarów, itp.

Zużyte opony: samochodowe ,motocyklowe, rowerowe, maszyn rolniczych.

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (kompletny) urządzenia zasilane prądem lub bateriami takie jak pralki, lodówki, komputery, telefony, świetlówki i żarówki energooszczędne, telewizory, radia, odtwarzacze, żelazka, wiertarki telefony komórkowe i inne podobne sprzęty. Sprzęt elektryczny i elektroniczny tylko i wyłącznie kompletny ! (Inny nie zostanie odebrany.)

Mieszkańcy, którzy nie wystawią ww. odpadów w wyznaczonym terminie mogą je dostarczyć bezpłatnie do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOKP)

Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) funkcjonuje na terenie dawny punkt SKR ul. Polna 3 w Abramowie. PSZOK przyjmuje odpady w ostatni wtorek każdego miesiąca w godz: od 10.00 do 15.00.

Mieszkańcy Gminy Abramów mogą bezpłatnie dostarczyć do PSZOK odpady problemowe pochodzące z gospodarstw domowych z nieruchomości zamieszkałych i nie zamieszkałych typu: zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte opony, meble oraz inne odpady wielkogabarytowe, odpady budowlane i rozbiórkowe, metale, zużyte baterie i akumulatory, przeterminowane leki, opakowania po środkach ochrony roślin.

ZUK Kurów Sp. z o.o.

ul. Głowackiego 43

24-170 Kurów

Powrót
Odnawialne Źródła Energii
Mapa Gminy Abramów
Wirtualna Wycieczka po Gminie Abramów