, Imieniny:
Jesteś na: Gospodarka odpadami Informacje śmieci OGŁOSZENIE Zakład Usług Komunalnych...

Gospodarowanie odpadami

OGŁOSZENIE Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kurowie organizuje zbiórkę akcyjną odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektronicznego od mieszkańców Gminy Abramów:
Opublikowano: 08-03-2018

OGŁOSZENIE Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kurowie organizuje zbiórkę akcyjną odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektronicznego od mieszkańców Gminy Abramów:

Odpady będą odbierane:

22 marzec 2018 r. w miejscowościach: Abramów, Ciotcza, Marcinów, Michałówka, Sosnówka.

23 marzec 2018 r. w miejscowościach: Dębiny, Glinnik, Izabelmont, Wielkolas, Wielkie, Wolica.

Odpady należy wystawić przed posesję do godz.7:00

Odpady wielkogabarytowe - odpady o dużych lub nietypowych rozmiarach takie jak: meble (szafy, stoły, krzesła, sofy, komody, wersalki), dywany, wykładziny, wózki dziecięce, materace, kabiny prysznicowe, wanny, rowery, zabawki dużych rozmiarów, itp.

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (kompletny) urządzenia zasilane prądem lub bateriami takie jak pralki, lodówki, komputery, telefony, świetlówki i żarówki energooszczędne, telewizory, radia, odtwarzacze, żelazka, wiertarki telefony komórkowe i inne podobne sprzęty.

Sprzęt elektryczny i elektroniczny tylko i wyłącznie kompletny ! (Inny nie zostanie odebrany.)

UWAGA !!!

W TRAKCIE TEJ ZBIÓRKI OPONY NIE BĘDĄ ODBIERANE.

Mieszkańcy, którzy nie wystawią ww. odpadów w wyznaczonym terminie mogą je dostarczyć bezpłatnie do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) funkcjonującego na terenie dawnego punktu SKR ul. Polna 3 w Abramowie. PSZOK przyjmuje odpady w ostatni wtorek każdego miesiąca w godz.: od 10.00 do 15.00.

Mieszkańcy Gminy Abramów mogą bezpłatnie dostarczyć do PSZOK odpady problemowe pochodzące z gospodarstw domowych z nieruchomości zamieszkałych i nie zamieszkałych typu: zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, meble oraz inne odpady wielkogabarytowe, odpady budowlane i rozbiórkowe, metale, zużyte baterie i akumulatory, przeterminowane leki, opakowania po środkach ochrony roślin.

Informujemy, że podczas zbiórki nie będą odbierane odpady typu: części samochodowe, odpady poremontowe i budowlane (gruz, płytki, cegła), odpady tekstylne: odzież, obuwie, firany, zasłony, narzuty, koce), szkło, duże opakowania z tworzyw sztucznych po odpadach niebezpiecznych: farbach, lakierach, środkach ochrony roślin i rozpuszczalnikach, odpady powstające w ramach prowadzonej działalności gospodarczej, odpady zawierające azbest – eternit.

Powrót
Odnawialne Źródła Energii
Mapa Gminy Abramów
Wirtualna Wycieczka po Gminie Abramów